Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekawe jak 19 latka może studiować kosmetologię? Chyba raczej dopiero zaczyna studia ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iza napisał:
Typowe polskie komentarze, zawiść i zazdrość kiedy tylko ktoś próbuje się wybić. Ma dziewczyna charakter i osobowość, kto z was umiałby dogadać w tv ludziom tego formatu przy kamerach wiedząc, że jest to nagrywane. Brawo!!! Trzymam kciuki. I zaznaczam, że nie znam jej, żeby zaraz nie było. Dziewczyna z naszego miasta z fajnym charakterem, życzę jak najlepiej, tym bardziej że widziałam że w następnym odcinku zmienią jej kolor włosów, bo ten trzeba przyznać ma tandetny. Powodzenia! [/quote] No tak, tyle że ta dziewczyna nie ma w sobie żadnego atrybutu, aby się wybić ku karierze modelki. Ma charakter i osobowość? Nie znam jej ale moim subiektywnym zdaniem ma charakter pustaka budowlanego czym dała wyraz na castingu mówiąc "ta dziewczyna jest wartościowa.. (bla bla bla) ma coś w głowie (bla)" oglądałem ten program z moją dziewczyną i oboje parsknęliśmy śmiechem gdy to usłyszeliśmy. "kto z was umiałby dogadać w tv ludziom tego formatu przy kamerach wiedząc, że jest to nagrywane" - dogadać to dogadała Pamela Jedziniak - w sposób słodki i kulturalny a nie jak jakaś głupia ordynarna pi*** z "lansująca" się w Fashion. "Uuuu jaka ja zajebista jestem"
Monika napisał:
haha dobre "studiuję kosmetologie" prawda jest taka , że uczęszcza do studium kosmetycznego 2 -letniego Lider na ul.Radziwiłowskiej [/quote] Nie obrażając nikogo ale widać po niej. Znam kilka lukrowanych dziewczynek, które oprócz ładnej buzi i figury nie mają kompletnie nic w głowie a IQ starcza im ledwo do oddychania. Wchodzisz na profil takiej na jakiejś naszej-klasie a tam w znajomych kilkadziesiąt "znajomych" typu "słodkie laseczki, dziunie, sexi bejby" itp. [quote name='Ona' date='24 wrzesień 2010 - 14:15 ' timestamp='1285330500' post='352026'] 1. te wszystkie chamskie komentarza są z zazdrosci śmieszni jestescie ludzie 2. a to ze puszczalska to pewnie pisza te laski, ktorych faceci patrzą, ogladaja sie za Pauliną itp. 3. ona ma osobowosc, ma cos do powiedzenia, a wy - prości ludzie umiecie tylko oceniac po pozorach ... szare myszki 4. na pewno jestescie bardzo wartosciowi, lepsi, madrzejsi, ladniejsi od pauliny.. haha chyba snicie 5. czemu sie do programu nie zglosilyscie "piekne", zazdrosne laseczki?
Ad. 1 No cóż, każde show musi mieć swoją "Frytkę". Ad. 2 Nikt tu nie napisał, że puszczalska, tylko że wygląda na pustą. Ja jako facet w życiu bym się nie obejrzał za taką lalą w kontekście innym niż wybrechtania się bo uważam takie dziewczyny za żałosne i same psujące swój wdzięk i kobiecość. Ad. 3 No na pewno ma coś do powiedzenia. "Bóg dał jej twarz i stworzył piękne ciało, dołączył usta i.... wszystko się zjebało " Moje pierwsze wrażenie jak szła po wybiegu na castingu? Co za zadufana w sobie panienka, pewnie ma mniemanie o sobie wielkości księżniczki. Kiedy się odezwała - nie pomyliłem się ani trochę. Ad. 4 Znam wartościowszych ludzi od tej panny / nie wiadomo w czym owa miałaby być lepsza od innych / kosmetologia w jakimś zaszczanym studium jeszcze gorszym niż "wsie i inne wyspy" - sorry, ale tam się płaci za dyplom. Gdyby była taka wybitna poszłaby na jakąś chemię na UMCS czy coś i zrobiła jakąś specjalizację z kosmetologii. A tak jest tylko pustą laseczką - nawet nie ładną bo jest paszczurem w mojej opinii. / ładniejsi? Moja dziewczyna jest o wiele ładniejsza, a przede wszystkim jest skromną osobą - i w tym tkwi wartość i urok dziewczyny. Nie w plastikowym worku kości. Ad. 5 Bo nie każda "laseczka" ma czas i pieniądze jechać do innego miasta na casting? Gdyby u nas w Lublinie zrobili to na pewno wiele pięknych dziewczyn by się zgłosiło. [quote name='Ewa' date='24 wrzesień 2010 - 15:04 ' timestamp='1285333497' post='352056'] trzeba być wyjątkowo pustą laską aby się "pchać" do takiego programu, w którym wiadomo że z góry można się narazić na pośmiewisko.. jeśli Paulina jest przekonana o swojej wartości wizualnej, to niech się pofatyguje do jakiejś agencji, zrobi portfoli i działa. po tym programie będzie zaszuflatkowana i kojarzona tylko z nim - a to nie jest dobre kiedy się startuje w tym zawodzie.. program mam wątpliwy prestiż i tylko jej zaszkodzi. takie jest moje skromne zdanie, ale jak pisałam wcześniej ( komentarz gdzieś wyżej) nie jest "wybitną" wizualnie ...
Jak pisałem, znam wiele ładniejszych dziewczyn, które są naturalne. Lublin jest miastem, w którym naprawdę kobiety są bardzo ładne, idąc przez miasto średnio co 10 sekund spotykam dziewczynę, o której można powiedzieć, że jest piękna. Mam koleżankę, która jest nawet trochę rozpoznawalna, ponieważ można ją zobaczyć często w TVP Lublin, ma 23 lata i urodę taką, że KAŻDY facet się za nią ogląda. A mimo to nie pcha się na castingi do tego typu programów, mimo że miałaby znacznie większe szanse, niż nasza "piękność" Paulina Pszech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to modelką to może i ona mogłaby być, ale na pewno nie chciałabym by startowała do wyboru Miss Polski itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to modelką to może i ona mogłaby być, ale na pewno nie chciałabym by startowała do wyboru Miss Polski itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jestem za Toba choć nie podoba mi pare rzeczy ale masz swoj styl i zawsze go miej bo to się ceni nie mozna Cie porownac do kogoś a na te opinie w mozgu nic to nie patrz ... bo 98 % wypowiadajacych sie nie ma tego :/ 3 mam kciuki i zycze powodznia !!!;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ono to nadaje sie do programu PRZYKRO MI pustak nad cegiełki - zwykły beton takie cos to tylko wstyd przyniesie po tej stronie Wisły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórym osobom na forum niestety brak lokalnego patriotyzmu. Postarajcie się o jakieś bardziej ludzkie i życzliwe uczucia dla dziewczyny, która reprezentuje Lublin. Ma ona swoje marzenia i je realizuje - i to jest godne podziwu. Paulina jest fotogeniczna, a kolor włosów zawsze można zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda,jak niektórzy piszą, że jest wiele ładnych dziweczym a i może ładniejszych od Pauliny, ale pamiętajcie, że piękno jest pojęciem względnym - każdy ma inne odczucie piękna. Poza tym wiele urodliwych dziewczyn po prostu nie interesuje się modelingiem a tym bardziej zaistnieniem w telewizji więc dla wszystkich antyfanów Pauliny mam radę - DAJCIE KOBIECIE SZANSĘ SPEŁNIENIA SWOJEGO MARZENIA!!!! POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak pokazywała cyce i pupe w NoBo to mi się wydawała starsza niż 19 lat talent do rurki ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
magda napisał:
To prawda,jak niektórzy piszą, że jest wiele ładnych dziweczym a i może ładniejszych od Pauliny, ale pamiętajcie, że piękno jest pojęciem względnym - każdy ma inne odczucie piękna. Poza tym wiele urodliwych dziewczyn po prostu nie interesuje się modelingiem a tym bardziej zaistnieniem w telewizji więc dla wszystkich antyfanów Pauliny mam radę - DAJCIE KOBIECIE SZANSĘ SPEŁNIENIA SWOJEGO MARZENIA!!!! POZDRAWIAM
ale pamiętajcie, że piękno jest pojęciem względnym nic dodać, nic ująć !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm, kompleksy miłe Panie? Nie jestem tipsiarą, ale cieszę się razem z Paulą i jej kibicuję. Nie rozumiem, jak można komuś życzyć źle? ona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwykła tapeciara która daje za pare drinków takich w lublinie jest pełno wstyd dla lublina tyle jest pieknych naturalnych kobiet a wybrali wypłosza........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super Paula tak trzymaj Bardzo fajnie że tak się potoczyły losy Pauli i mam nadzieję że to nie scenariusz tvn Życze wszystkiego dobrego i szczęścia w finale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma to jak zaporzyczyc sobie zdjecia z nk bez zgody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.plotek.pl/plotek/51,79592,8421062.html?i=2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może się komuś niepodobać ale można to kulturalnie wyrazić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osoba ktora ma cos w głowie i czuje sie wartosciowa nie podkresla tak tego....ten blond osobnik natomiast ostentacyjnie to podkreslał w programie, co może znaczyc ze w głowie raczej nic nie ma ...ogolnie czułem sie zazenowany wystepem tej panny w programie, bo to jest taki typ wulgarnej mało atraktycjnej paniusi, ktora mysli ze jak walnie sobie solarke i tapete, a do tego blond długie włosy, to wszyscy dookoła beda sikac z podniecenia na jej widok.... tej pannie mowimy stanowcze NIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a za kilka lat skonczy tak http://www.pudelek.pl/artykul/27409/ten_film_wstrzasnie_swiatem_mody_zobacz/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hHAHAH ty tak mozesz skonczyc, jak bedziesz dazyc do tego by tak pieknie wygladac jak Paulina, ale nie bedziesz juz wtedy znala umiaru powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paulina jest ładna, ale do sesji rozbieranych, nie ma wyglądu modelki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...